LIVE ALB UK TV

Televizioni i Pare Shqiptar ne Britanin e Madhe

PROGRAMET NË TV ALBUK TV HD

Rockabillia
Një emision muzikor informativ nga Dafina Rama dhe Ervin Gjonaj
Të mësojmë Shqip
Të mësojmë shqip ne ALBUK Tv Prezanton Prof.Asoc.Dr. Genta Skura
Zone VIP
Të rejat e showbizit Shqiptar dhe atij të huaj
20 Minuta me....
20 Minuta me.....
Personazh ALB
Të ftuar personazhe të suksesshëm në Mbretërine e Bashkuar por jo vetëm. Një dritare prezantuese, ku secili ka mundesi të ndajë me teleshikuesin, momentet më të veçanta, sfidat, vështirësitë, arritjet e veta në jetë.
Fol Shlir
Fol Shlir me Buqe Paraçada
Ligj dhe Drejtesi
Emision që ka si qëllim trajtimin dhe këshillimin e çështjeve të emigracionit dhe të drejtat e njeriut. Është Z. Avokat Naim Hasani i cili i përgjigjet telefonatave tuaja drejtpërsëdrejti
Beauty Matters
“Beauty Matters” focuses upon topics related to the global beauty, health and fashion industries. Pesenter, Lin Hussin
Zeri i Diaspores
Emisioni 'Zëri i Diasporës' me moderator Sabri Agimi
Une Guxoj
Personazhet tregojnë rrugëtimin e tyre nga Shqiperia e Madhe deri në ditët e sotme. Por në fakt secili personazh duhet të guxojë me lojëra të ndryshme. Të guximshem jo vetëm në jetë por dhe në emision.

ALBUK TV Ne platformen me te Madhe Shqiptare DIGITALB​ ALBANIA

AlbUK TV

AlbUK TV:DigitAlb SAT Kanali-116IPKO Kosova Kanali-196T COM Maqedoni Kanali-166IPTV - Ne te gjithe boten

Posted by ALB UK TV on Sunday, November 17, 2019
1200px-IPKO_logo.svg

Freq: 10762 Horizontal DVB-S2 8PSK SR 30000 FEC 3/5  ​ –  DigitAlb SAT Kanali-116 

IPKO Kosova Kanali-196   –  T COM Maqedoni Kanali-166  –   

IPTV – Ne te gjithe boten

Zeri i Amerikes

next destionation main

Next Destinacion

big question logo smaller

The Big Question

  • KU MUND TE NA SHIKONI
  • REKLAMO BIZNESIN TEND
  • ALBUK TV JU SJELL

          WWW.ALBUK.TV                                                    IPTV             CABLE MAQEDONI

Ju ftojmë të promovoni biznesin tuaj në televizionin tonë nëpërmjet paketave promocionale që ALB UK TV ofron.
ALB UK TV  është në  transmetim satelitorë  24 orë në 24, në të gjithë Evropën nëpërmjet platformave IPTV , njëkohësisht  dhe në SHBA e Kanada, gjithashtu në Digitalb Satelitor  në Kanalin 116 , partnership me  kanalin Anglez Sky 585. Mos e humbisni mundesinë për ta bërë biznesin tuaj të njohur jo vetëm në trevat shqiptare, por kudo ku flitet shqip. Tani, ju mund të bëheni pjesë e paketave promocionale për të bashkëpunuar me ALB UK TV dhe për të reklamuar biznesin tuaj.
Për më shumë detaje na kontaktoni në :
Tel UK : +44 2076244876
Mob UK : +44 7479946420
Mob Alb : +355695136776
albuktv@gmail.com

                              

Ju ftojmë të promovoni biznesin tuaj në televizionin tonë nëpërmjet paketave promocionale që ALB UK TV ofron.
ALB UK TV  është në  transmetim satelitorë  24 orë në 24, në të gjithë Evropën nëpërmjet platformave IPTV , njëkohësisht  dhe në SHBA e Kanada, gjithashtu në Digitalb Satelitor  në Kanalin 116 , partnership me  kanalin Anglez Sky 585. Mos e humbisni mundesinë për ta bërë biznesin tuaj të njohur jo vetëm në trevat shqiptare, por kudo ku flitet shqip. Tani, ju mund të bëheni pjesë e paketave promocionale për të bashkëpunuar me ALB UK TV dhe për të reklamuar biznesin tuaj.
Për më shumë detaje na kontaktoni në :
Tel UK : +44 2076244876
Mob UK : +44 7479946420
Mob Alb : +355695136776
albuktv@gmail.com

Linku falas per te pare AlbUK TV ne VLC player ose per ta vendosur ne website tuaj — rtmp://albuk.dyndns.tv:1935/albuk/albuk.stream —