ALBUK TV LIVE

“Ndarja, ndarja”, por Ledri na foli vetëm për këngën e re!

A janë apo jo bashkë? Kjo është pyetja që ka munduar të gjithë në lidhje me Sara Hoxhën dhe Ledri Vulën.

Prej disa javësh tashmë ata janë kryefjala e mediave rozë. Këtë zhurmë kaq të madhe të krijuar Ledri nuk e ka lënë të shkojë bosh.

Së fundmi reperi ka lajmëruar këngën e tij më të re e cila pritet të publikohet me datë 8 të këtij muaji.

Aspak për t’u habitur në fakt, pasi siç ju thamë, po e shfrytëzon “ndarjen” për marketing.

https://www.instagram.com/ledrivula/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7d5e832b-5255-40f9-b8d8-2e32e477d5c0

The post “Ndarja, ndarja”, por Ledri na foli vetëm për këngën e re! appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *