ALBUK TV LIVE

I dënuar me 3 vite e 4 muaj burg për trafik droge, arrestohet 39 vjeçari i shpallur në kërkim në Tiranë (EMRI)

Një 39 vjeçar shpallur në kërkim pasi ishte dënuar me 3vjet dhe 4 muaj burg për , për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve, është arrestuar nga policia ditën e sotme.

Në pranga ka rënë Ardian Shkalla, banues në Tiranë.

Gjykata e Shkallës së Parë e Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë e ka dënuar këtë shtetas me 3 vjet e 4 muaj burgim, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. Në vitin 2021, 39-vjeçari, sapo ka konstatuar shërbimet e Policisë, ka hedhur nga dritarja e automjetit, një qese me lëndë të dyshuar narkotike kokainë, e cila është sekuestruar nga Policia

The post I dënuar me 3 vite e 4 muaj burg për trafik droge, arrestohet 39 vjeçari i shpallur në kërkim në Tiranë (EMRI) appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *