ALBUK TV LIVE

VIDEO/ 3-vjeçares iu thye këmba në kopshtin privat, publikohet pamjet! Momenti kur edukatorja godet…

Momenti i dhunës së ushtruar ndaj vajzës 3-vjeçare nga edukatorja, Majlinda Dehima në kopshtin privat “Stinët” në Tiranë më 1 nëntor

Siç shihet në video, vogëlushja, e cila ka qëndruar në spital me këmbë të thyer, qëndron e ulur në karrige së bashku në dhomën e vizatimit që ndodh edhe disa fëmijë të tjerë.

Në pamjen edukatorja ka një vizator në dorë dhe godet disa herë karrigen ku ndodhet ulur 3-vjeçarja, e cila kthen kokën në drejtim të saj.

Ndërkohë, Majlinda Dehima është sot në komisariat nga politika, rreth 6 ditë pas ngjarjeve të rënda në kopshtin privat “Stinët” ku është mitura e dhunuar dhe më pas u shtrua tek Trauma për shkak të thyerjes së këmbëve.

Policia ka sekuestruar kamerat që pritet të zbardhin ngjarjen.

The post VIDEO/ 3-vjeçares iu thye këmba në kopshtin privat, publikohet pamjet! Momenti kur edukatorja godet… appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *