ALBUK TV LIVE

‘Çmendet’ këngëtarja shqiptare, lejon fansat që t’i prekin të pasmet në skenë

Dafina  Zeqiri mbetet një nga këngëtaret më të përfolura të vitit 2023. Koncertet e saj shumë të frekuentuara nga publiku, ku këngëtarja nuk ngurron të elektrizojë skenën me performacat e saj.

Kështu edhe në një koncert të fundit ajo i ka habitur të gjithë me veprimin e saj. Dafina iu është afruar disa fansave dhe i ka lejuar që t’i prekin të pasmet.

Video është bërë virale në rrjetet sociale.

Kujtojmë që artistja bëri bujë në fillim të vitit kur njoftoi për ndarjen nga ish i dashuri, Dj Geek.

Por Dafina nuk i ndali projektet dhe publikoi disa projekte të reja që rezultuan të suksesshme.

The post ‘Çmendet’ këngëtarja shqiptare, lejon fansat që t’i prekin të pasmet në skenë appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *