ALBUK TV LIVE

Mediat gjermane “kundër” Loredanës: Po e dëmton Adeyemi-n

Sipas mediave gjermane Loredana nuk po ndikon aspak mirë në karrierën e partnerit të saj Karim Adeyemi-t.

Pasi nuk mori ftesë nga kombëtarja gjermane A, sepse nuk ka qenë në formën e duhur dhe nuk po aktivizohet rregullisht me Borusia Dortmund, ai ka refuzuar që të luajë edhe me Gjermaninë U21.

Arsyeja sipas futbollistit është pasi po përqëndrohet për të fituar vendin e tij tek Dortmund-i.

Mirëpo mediat gjermane janë të bindura për të kundërtën dhe “fajësojnë” Loredanën për këtë ndryshim të tij.

The post Mediat gjermane “kundër” Loredanës: Po e dëmton Adeyemi-n appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *