ALBUK TV LIVE

Santiana i bëri bllok, por si arriti i fejuari i shoqes t’i shkruante?

Rrjetet sociale kanë qenë së fundmi temë diskutimi mes banorëve të ‘Big Brother Vip Kosova 2’. Santiana Maloku ka treguar një histori të saj që lidhet pikërisht me platformat ku shkëmbehen mesazhe e foto.

Teksa po qëndronte bashkë me Shqipen, Adrin dhe Lindën, modelja ndau një rast interesant që i kishte ndodhur disa vite më parë. Ajo tregon se i kishte shkruar i fejuari i shoqes së saj, ndonëse e kishte në ‘listën e bllokave’ në Snapchat.

“Çfarë rasti më ka ndodhur. Ishim me një dasmë me të dashurin tim dhe në tavolinë aty me disa shokë e shoqe. I dashuri i një shoqes time aty, unë si emër e kam njohur edhe si figurë, i fejuari”, u shpreh ajo.

 “Kem në dasmë u kry ai muhabet, hy unë pas një kohe në Snapchat te lista e bllokave veç thash hajt të shoh, kur e kam parë emrin si me thënë Adri, edhe e dija se ka shkruar diçka që nuk është dashur, më moti. Veç i thash të dashurit tim, shikoje”, tha ajo. 

Të tjerët më pas e pyetën se si kishte vepruar, teksa Maloku theksoi se nuk kishte bërë asgjë.

The post Santiana i bëri bllok, por si arriti i fejuari i shoqes t’i shkruante? appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *