ALBUK TV LIVE

Lirohet nga burgu Jamarbër Malltezi/ Nuk ndryshon masa për Berishën

Gjykata e Posaçme e Apelit ka ndryshuar masën e sigurisë arrest me burg për Jamarbër Malltezin, duke e lënë nën masën e arrestit të shtëpisë.

Lajmi u konfirmua nga avokati Genc Gjokutaj, ndërkohë që dje u mbajt një seancë për 9 orë gjatë ditës së djeshme, ndërkohë që Apeli ka lënë në fuqi masën detyrim paraqitje për Sali Berishën.

Gjykata shpalli vendimin duke miratuar për Berishën dhe duke ndryshuar për Jamarbër Malltezi duke caktuar masën e sigurisë arrest shtëpie”, tha avokati.

The post Lirohet nga burgu Jamarbër Malltezi/ Nuk ndryshon masa për Berishën appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *