ALBUK TV LIVE

Tiranë/ Shpërthim në Laprakë, vihet lëndë plasëse pranë një biznesi

Tirane- Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer pranë një biznesi në rrugën “Dritan Hoxha” në Laprakë.

Më datë 21.11.2023, rreth orës 04.50, në rrugën “Dritan Hoxha”, në Laprakë, (në rrugë) dyshohet se ka shpërthyer një sasi lënde plasëse dhe si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar xhamat e një biznesi përreth. thuhet në informacionin paraprak të policisë.

 Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarje

The post Tiranë/ Shpërthim në Laprakë, vihet lëndë plasëse pranë një biznesi appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *