ALBUK TV LIVE

Lideri i Hamas: Pro armëpushimit dhe lirimit të pengjeve për sa kohë Izraeli është i angazhuar

Ismail Haniyeh, lideri i grupit islamik palestinez Hamas, tha se grupi është i përkushtuar dhe pro një armëpushimi dhe lirimit të pengjeve izraelite, për sa kohë Izraeli është i angazhuar  në një çështje të tillë.

Kujtojmë se sot në orën 16:00 do të lirohen 13 pengjet e para nga Rripi i Gazës.

The post Lideri i Hamas: Pro armëpushimit dhe lirimit të pengjeve për sa kohë Izraeli është i angazhuar appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *