ALBUK TV LIVE

“Tempulli”/ Shiste kánabis në zona të ndryshme të Shkodrës, arrestohet 29-vjeçari

Një 29-vjeçar është arrestuar në Shkodër në kuadër të megaoperacionit policor të koduar “Tempulli”.

Françesk Malaj shiste doza kanabisi në zona të ndryshme të qytetit të Shkodrës, teksa u kap nga forca e policisë në lagjen “Dergut”.

Gjithashtu, gjatë kontrollit në banesën e këtij shtetasi, janë gjetur një tjetër sasi lënde narkotike kanabis e ndarë në doza dhe qese faramaceutike për paketimin e tyre.

Lënda narkotike u sekuestrua në cilësinë e provës materiale, bashkë me automjetin dhe celularin e 29-vjeçarit.

Operacioni për kapjen dhe arrestimin e tij u kruer nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve të Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, në bashkëpunim me shërbimet e Forcës së Posaçme “Shqiponja”

The post “Tempulli”/ Shiste kánabis në zona të ndryshme të Shkodrës, arrestohet 29-vjeçari appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *