ALBUK TV LIVE

Shtatë gola në “derbin e shqiptarëve” në Serinë A, Bajrami mund Berishën dhe Ismajlin

Sasuolo ka mundur Empolin në transfertë mes spektaklit dhe golave, e cila u mbyll me rezultatin 3-4.

Berisha dhe Ismajli ishin titullarë për vendasit, të cilët nuk e shmangën dot humbjen e skuadrës së tyre, teksa Nedim Bajrami u aktivizua në minutën e 79’ me miqtë.

Në sfidën tjetër, ishte Frozinone ajo që mundi Xhenoan në shtëpi, me Arijon Ibrahimoviç që e nisi si titullar këtë takim.

NDESHJET:

EMPOLI 3-4 SASUOLO

Kaputo (P) 3’, Faxini 25’, Kovalenko 86’ / Pinamonti 9’, Henrike 20’, Berardi (P) 66’, 90+2’

FROZINONE 2-1 XHENOA

Soule 34’, Monterisi 90+4’ / Malinovski 38’

The post Shtatë gola në “derbin e shqiptarëve” në Serinë A, Bajrami mund Berishën dhe Ismajlin appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *