ALBUK TV LIVE

DiCaprio zyrtarizon lidhjen me modelen italiane?

Leonardo DiCaprio prej muajsh ka nisur një marrëdhënie të re dashurie me modelen e famshme italiane, Vittoria Ceretti.

Së fundmi dyshja u shfaqën në krah të njëri-tjetrit, Ditën e Falenderimeve në Londër dhe shoqëroheshin edhe nga familjarët e modeles.

Përflitet se 25-vjeçarja mund t’ua ketë prezantuar prindërve Leo-n dhe ndoshta mund të bëhet fjalë edhe për një fejesë së shpejti.

The post DiCaprio zyrtarizon lidhjen me modelen italiane? appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *