ALBUK TV LIVE

Zhgënjim dhe pesimizëm! Këto janë tre shenjat më të pafata të muajit dhjetor

Muaji që ka nisur pak ditë më parë parashikohet të jetë pozitiv për të gjitha shenjat. Për të tjerët më shumë, për të tjerët më pak.

Nga data 1 e muajit, Mërkuri kaloi në shenjën e Bricjapit dhe mesa duket do të kthehet në retrogradë në datën 13 të muajit.

Ky aspekt do të ndikojë në komunikimin dhe lëvizjet tona dhe favorizon keqkuptimet e vogla. Sidomos nëse i përkisni një prej shenjave të mëposhtme.

Virgjëresha

Ndjenja mbizotëruese është zhgënjimi. Do të bëheni nervozë dhe do të zemëroheni lehtë. Mundohuni të ruani durimin, sepse çfarëdo që të thoni tani, nuk do të ndikojë për mirë.

Shigjetari

Mund të jetë stina juaj e ditëlindjes, por kjo nuk do të thotë se nuk do të keni presion. Marsi në shenjën tuaj intensifikon situatat negative, të cilat do të krijojnë acarim, tension dhe ankesa. Mbani gjakftohtësinë tuaj për t’ia dalë mbanë.

Peshqit

Marrëdhëniet dhe komunikimi janë më të prekura nga mërkuri retrograd. Ndjenja e pesimizmit mbizotëron, aq më tepër që gjatë gjithë muajit luhen lojëra pushteti dhe mikropolitikë. Jini veçanërisht të kujdesshëm për qëndrimin dhe fjalët tuaja përpara njerëzve që nuk keni plotësisht besim.

The post Zhgënjim dhe pesimizëm! Këto janë tre shenjat më të pafata të muajit dhjetor appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *