ALBUK TV LIVE

Beqarët do gjejnë shumë mundësi për të bërë takime të reja, çfarë thonë yjet për ju sot

dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Të mërkurën venusin disonante mund të ketë disa bezdi në jetën tuaj private. Ka pak pavendosmëri për lëvizjet e radhës, por shumë shpejt do të kuptoni se çfarë të bëni me jetën tuaj profesionale. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të mërkurën në dashuri është mirë për beqarët që mund të bëjnë takime shumë interesante. Në punë jeni plot ide dhe ka ardhur koha t’u tregoni të gjithëve se sa vleni. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të mërkurën në dashuri ka pak nervozizëm dhe pavendosmëri. Në punë ka ardhur koha të kuptoni se cilat janë prioritetet tuaja. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë të jeni të sigurt. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Të mërkurën kjo ditë po nis pak ngadalë për shkak të ndjenjave por pak nga pak do të përmirësohet. Në punë ka shumë angazhime por nëse ndiheni të stërngarkuar, kërkoni ndihmë. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Të mërkurën kjo ditë është e bukur për dashurinë dhe beqarët do të gjejnë shumë mundësi për të bërë takime të reja. Në punë mund t’ju duhet të merreni me disa punë të papërfunduara.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Të mërkurën në dashuri është më mirë të mos shtyni shumë dhe në punë është më mirë të kuptoni mirë se çfarë dëshironi përpara se të nënshkruani një marrëveshje. Jo çdo gjë po shkon sipas planit, por do të shihni që së shpejti do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses. Nuk do mungojnë momentet e vështira.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Të mërkurën kjo ditë mund të dhurojë emocione të bukura, sidomos në pjesën e parë. Në punë mund t’ju duhet të rishikoni marrëveshjet. Do të shihni që së shpejti do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses dhe kënaqësi. Përveshni mëngët dhe mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Të mërkurën në dashuri është më mirë të mos jeni shumë kërkues me partnerin tuaj, ai mund të lodhet. Në punë keni nevojë për më shumë garanci. Gjithçka funksionon, thjesht duhet të keni më shumë besim tek vetja dhe tek ata që ju rrethojnë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të mërkurën kjo ditë është e bukur për ndjenjat tuaja, keni gjetur një ekuilibër të bukur në dashuri. Në punë keni shumë ide fituese. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Do të shihni që do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të mërkurën yjet flasin për takime të reja interesante, mos u përmbani. Në punë keni një dëshirë të madhe për të bërë, përpiquni të zgjidhni vetëm projektin e duhur për t’u zhytur. Kini besim tek vetja dhe tek ata që ju rrethojnë. Dini të falënderoni ata që janë pranë jush dhe ju duan.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të mërkurën dashuria shkëlqen sërish në jetën tuaj dhe në punë keni një dëshirë të madhe për ndryshim, së shpejti do të mund të gjeni mundësi të reja.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të mërkurën nëse jeni ende beqarë, shikoni përreth dhe në punë është më mirë të bëni gjithçka me qetësi pa vonuar dhe të largoheni një hap nga afatet me një mal me gjëra për të bërë.

The post Beqarët do gjejnë shumë mundësi për të bërë takime të reja, çfarë thonë yjet për ju sot appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *