ALBUK TV LIVE

Mes karrierës si aktore dhe si këngëtare, kë zgjodhi Dua Lipa?

Karriera e saj si aktore apo si këngëtare? Kjo ishte pyetja që iu bë gjatë shëtitjes së Dua Lipës në tapetin e Golden Globes dhe përgjigja nuk lë vend për dyshim.

“Kam kaluar shumë mirë te Barbie. Kam realizuar edhe një film tjetër të quajtur Argylle, premierë më 2 shkurt dhe për të cilin jam shumë e emocionuar. Më pëlqeu përvoja”, u përgjigj Dua Lipa para se të sqaronte se muzika është mbi gjithçka.

“Tani për tani muzika është prioriteti im më i madh. Këtë vit ai publikoi një album, por kush e di? E kam dashur aktrimin dhe më ka pëlqyer shumë, por muzika. Muzika vjen e para”, tha ajo.

The post Mes karrierës si aktore dhe si këngëtare, kë zgjodhi Dua Lipa? appeared first on ALBUK UK NEWS.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *