ALBUK TV LIVE

Grupi i Bardhit dhe i Berishës bëhen bashkë në selinë e Rithemelimit, zbardhen emrat e të pranishmëve në mbledhje, ja kush mungon

Emrat e demokratëve që po marrin pjesë në mbledhjen e zhvilluar për herë të parë në selinë e Rithemelimit, ku janë edhe grupi i Gazment Bardhit, edhe grupi i Sali Berishës.

Deputetët e grupit Bardhi–Berisha shihen bashkë dhe të buzëqeshur në nisje të mbledhjes, ndërsa të vetmit deputetë që mungojnë janë, Ferdinand Xhaferraj, Ilda Dhori, Flamur Hoxha, Emilja Koliqi, Edmond Spaho

Lista e plotë e emrave:

Grupi i Bardhit

Gazment Bardhi

Agron Gjelmarkaj

Xhelal Mziu

Bledjon Nallbati

Qani Xhafa

Ludovik Hasani

Ervin Salianji

Dhurata Cupi

Zheni Gjergji

Lefter Genjeshenja

Ramadan Lika

Helidon Bushati

Petrit Doda

Grupi i Rithemelimit:

Flamur Noka

Edi Paloka

Oerd Bylylbashi

Ina Zhupa

Lindita Metealiaj

Greta Bardeli

ISUF celaj

Bujar Leskaj

Sorina Koti

Elda Hoti

Kasem Mahmutaj

Asllan Dogjani

Albana Vokshi

Luan Baci

Tritan Shehu

Tomor Alizoti

Jashtë vendit:

Saimir Korreshi

Dashnor Sula

Kastriot Piroli (Rithemelimi) arsye familjare

Mungojnë:

Ferdinand Xhaferraj

Ilda Dhori

Flamur Hoxha

Emilja Koliqi

Edmond Spaho

The post Grupi i Bardhit dhe i Berishës bëhen bashkë në selinë e Rithemelimit, zbardhen emrat e të pranishmëve në mbledhje, ja kush mungon appeared first on ALBUK UK NEWS.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *