ALBUK TV LIVE

S’di të flasësh, ke frikë nga vetja’/ Romeo debat me Rozën

Debat me tone të larta është transmetuar mbrëmjen e së hënës mes dy konkurrentëve të ‘BBV3’. Bëhet fjalë për Romeon dhe Rozën, dy prej banorëve që shpeshherë janë parë të debatojnë me njëri-tjetrin.

Debati lindi nga një pyetje që Romeo i drejtoi Rozës: ‘Nëse del keq që këtu a do të ndikojë tek puna jote jashtë?’, dhe sipas tij ai nuk mori një përgjigje prej saj.

‘Sa larg jemi ne zemra, oho, s’di ti të flasësh shpirti, ke frikë nga vetja’- i’u drejtua Romeo-Rozës.

The post S’di të flasësh, ke frikë nga vetja’/ Romeo debat me Rozën appeared first on ALBUK UK NEWS.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *