ALBUK TV LIVE

“Ndonjëherë duhet të zhytesh thellë për të gjetur veten”, Dua Lipa noton në thellësi të detit dhe poston foto në Instagram

Dua Lipa ka postuar një seri fotosh ku shihet duke notuar në det.

Ylli i njohur i muzikës është shumë aktive në Instagram dhe ndan foto nga përditshmëria me miqtë e saj online. Këtë herë ajo ka publikuar në llogarinë e saj personale një sërë fotosh nënujore.

Në to ajo shihet e veshur me rrobe banje të zeza trupore teksa po notonte në fund të detit. Ajo ka komentuar postimin e saj: “Ndonjëherë duhet të zhytesh thellë për të gjetur veten”.

https://www.instagram.com/p/C4gSHjQpkQ_/?igsh=cHJybTg4NDA2dGF2

The post “Ndonjëherë duhet të zhytesh thellë për të gjetur veten”, Dua Lipa noton në thellësi të detit dhe poston foto në Instagram appeared first on ALBUK UK NEWS.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *