ALBUK TV LIVE

Sara reagon ndaj akuzave të babait: Sot më braktise për herë të dytë!

Pak orë më parë, kudo nëpër rrjet ka qarkulluar një video e babait të Sara Gjordenit, ish-konkurrente e formatit të ‘BBV3’.

Pas akuzave të saj në ‘Top Channel’ babai i Sarës ka dhënë intervistën e tij të parë ku ka treguar arsyen e vërtetë të ndarjes bashkëshortore.

Pak momente më herët ka ardhur dhe një reagim prej Sarës e cila ka reaguar ashpër ndaj akuzave të babait të saj, dhe shprehet se ndjehet tepër e shokuar dhe e quan babain e saj ‘monstër’.

‘Turp, sot më theve zemrën dhe më braktise për herë të dytë. Je shembulli më i keq i një babai dhe qenia më e ulët që ka shkelur në tokë.- është shprehur Sara.

The post Sara reagon ndaj akuzave të babait: Sot më braktise për herë të dytë! appeared first on ALBUK UK NEWS.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *