ALBUK TV LIVE

Probleme fizike, Argjentina pa Lionel Messin në ndeshjet e radhës

Probleme fizike për Leo Messin, i cili pasi mungoi në disa ndeshje me Inter Miamin, duket i destinuar të mos kontribuojë me kombëtaren e Argjentinës.

Në listën e publikuar nga MLS me lojtarët e impenjuar me kombëtaren, nuk figuron emri i Messit.  Kështu, “pleshti” nuk do luajë në turneun e shkurtër të Argjentinës në SHBA, për shkak të një dëmtimi të lehtë.

Dy ndeshjet e radhës për Argjentinën duken të lehta në letë. Në program është takimi të premten më 22 mars në Filadelfia kundër El Salvadorit dhe të martën më 26 në Los Angeles kundër Costa Rikës.

The post Probleme fizike, Argjentina pa Lionel Messin në ndeshjet e radhës appeared first on ALBUK UK NEWS.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *