ALBUK TV LIVE

Luana Vjollca së shpejti drejt altarit? Deklarata “live” e moderatores

Mbrëmjen e sotme është finalja e “Love Island Albania”. Këtë finale 4 çftet janë zhvendosur nga vila ku kanë qëndruar gjithë këtë kohë dhe ndodhen në një studio e cila është dekoruar edhe me një altar.

Në këtë altar secili nga çiftet i shprehu fjalët më të bukura njëri-tjetrit. Në këtë moment Luana ndërhyri duke thënë me shaka: A qenka komod. A ia vlen ta provojmë?

Me shaka me shaka, por kujtojmë që prej vitesh tashmë ajo është në një marrëdhënie me Krenar Çoçajn. Mbase shumë shpejt mund të kemi një dasmë VIP edhe nga moderatorja.

The post Luana Vjollca së shpejti drejt altarit? Deklarata “live” e moderatores appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *