ALBUK TV LIVE

Janë të pandashëm…’/ Gjërat mes Gigi dhe Bradley po bëhen serioze?

Modelja Gigi Hadid dhe aktori Bradley Cooper po shijojnë romancën e tyre tashmë prej gati një muaji. Çifti u panë së bashku në një darkë në “Via Carota” më 5 tetor dhe kanë dalë disa herë që atëherë, shkruan Page Six.

I njëjti burim bën me dije se gjërat mes dyshes po bëhen serioze, pasi kudo i shohim bashkë të pandashëm.

“Po bëhet serioze shumë shpejt. Ata janë bashkë çdo ditë”, thotë burimi.

Cooper i ka bërë përshtypje tek Gigi jo vetëm bukuria e supermodeles por edhe mënyra sesi ajo sillet dhe flet dhe e vlerëson maturinë dhe mençurinë e saj.

The post Janë të pandashëm…’/ Gjërat mes Gigi dhe Bradley po bëhen serioze? appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *