ALBUK TV LIVE

Komentet fyese ndaj Ganiut, Zhaklina del kundër Anitës

Etiketimet dhe komentet fyese pak ditë më parë të Anita Muçaj Haradinaj, në rolin e opinionistes, ndaj banorit të ‘BBVK’ Gani Gërmia kanë qenë së fundmi kryefjalë në mediat e showbiz.

Edhe pse u kritikua, Anita dje u shfaq në një video para ‘Prime’ duke thënë se nuk ishte aspak e penduar për deklaratat e saj duke u justifikuar se e gjitha është thënë në kuadër të pozicionit të saj në këtë format.

Së fundmi një reagim ka ardhur edhe Zhaklina e cila gjithashtu ka qenë opinioniste në ‘Big Brother Albania’. Komentetet e Anitës, Zhaklina i cilëson si të pahijshme për një femër me klas.

“Nuk e shoh të përshtatshme të komentoj emisionet e tjera, mbi të gjitha kur nuk paguhem për të dhënë opinion, por di të them që: ‘Klasi nuk është ujë”,  ka shkruar ish-opinionistja e “BBV”.

The post Komentet fyese ndaj Ganiut, Zhaklina del kundër Anitës appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *