ALBUK TV LIVE

Tërmet në Korfuz, lëkundjet ndihen dhe në jug të Shqipërisë. Sa ishte magnituda

Lëkundje tërmet janë ndjerë në jug të Shqipëri, mbrëmjen e sotme.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në jug të Shqipërisë, por lëkundjet janë ndjerë në Himarë dhe Sarandë.

Magnituda ishte 3.7 i shkallës rihter dhe thellësia fokale e tërmetit ka qenë 5 kilometra.

Nga lëkundjet nuk raportohet për dëme.

The post Tërmet në Korfuz, lëkundjet ndihen dhe në jug të Shqipërisë. Sa ishte magnituda appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *