ALBUK TV LIVE

Arbenita Ismajli pozon ‘hot’ në Instagram

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajlin është një emër mjaft i përfolur.

Lidhja e saj e më pas martesa me reperin, Fero e bën një nga personazhet më të njohura në show bizz-in shqiptar. Dyshja që janë prindër të një vajze vendosën t’i ndanin rrugët, pasi modelja akuzoi reperin për dhunë fizike.

Megjithatë, përtej zhvillimeve në jetën private, Arbenita mbetet mjaft aktive në rrjetet sociale dhe dhe së fundmi ka postuar disa foto tejet ‘hot’.

Bukuroshja nga Kumanova u shfaq në formë të mrekullueshmë në foto me veshje të shkurtër sportive ngjyrë të verdhë.

The post Arbenita Ismajli pozon ‘hot’ në Instagram appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *