ALBUK TV LIVE

DJ i njohur shqiptar i bindur: Nuk futem në “BBV” se kam frikë se e fitoj

Dj Benito është pyetur nga fansat e tij në Instagram nëse do të preferonte të merrte pjesë në “BBV3”.

Benito është përgjigjur se nuk e ka në plan të marrë pjesë në shtëpinë “BBV” por nëse do merrte pjesë, fitoren do e kishte të sigurt, dhe jo vetëm për një sezon por për tre sezone rresht.

“A t’ju them një gjë të bukur. A e dini ju se nëse futem tre vite rresht në BBV, të treja vitet i fitoj. Po të dua. Ngaqë e di që do e fitoj nuk kam sadisfaksion. Nuk do futem por që do e fitoj, nuk bëhet fjalë fare”, shprehet Benito.

The post DJ i njohur shqiptar i bindur: Nuk futem në “BBV” se kam frikë se e fitoj appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *