ALBUK TV LIVE

Sofia Vergara pozon para pasqyrës dhe tregon këmbët, shihni fotot e saj në Instagram

Sofia Vergara ka bërë një postim zbulues në rrjetet sociale. Aktorja e njohur hollivudiane ka pozuar para pasqyrës me të brendshme dhe ka lënë fansat e saj pa fjalë.

Më konkretisht, ajo ka veshur një body të zi, teksa qëndron e ulur para pasqyrës dhe është fotografuar për llogarinë e saj në Instagram.

https://www.instagram.com/sofiavergara/?utm_source=ig_embed&ig_rid=1e59df99-84d7-439a-8e10-d6ce9da35149

Në mbishkrimin e postimit të saj, Sofia Vergara u ka shkruar miqve të saj online “mirëmëngjes”.

The post Sofia Vergara pozon para pasqyrës dhe tregon këmbët, shihni fotot e saj në Instagram appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *