ALBUK TV LIVE

Lë pas konfliktet, Ronaldo ka një urim për Kiarën dhe Luizin!

Përmes këngës së re “Frymë” Luizi dhe Kiara konfirmuan sot atë që dinim prej kohësh, që dyshja do të bëhen prindër të një vajze.

Të shumta kanë qenë urimet për ta edhe nga persona që janë përfolur se i kanë prishur raportet.

Së fundmi edhe Ronaldo Sharka një tjetër personazh që ka pasur konflikte me çiftin i ka uruar në Instagram.

“Urime. Pritje të ëmbël dhe bebi të vijë plot shëndet e dashuri. Është kaq bukur kur sheh si një histori dashurie finalizohet me bekime. Na emocionuat me këtë video”- shkruan ai poshtë videos të ndarë nga dyshja.

The post Lë pas konfliktet, Ronaldo ka një urim për Kiarën dhe Luizin! appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *