ALBUK TV LIVE

Si dy ‘pika uji’!Luana e gjeti binjaken dhe është mbesa e saj Marget

Marina Vjollca zgjodhi ditën më të veçantë për të na prezantuar me portretin e vajzës së saj, Marget e cila dje festoi 2 vjetorin e lindjes.

E teksa të gjithë ishim kuriozë të dinim se kujt mund t’i ngjante më shumë vogëlushja, një gjë është e sigurt që tiparet më të bukura i ka trashëguar nga tezja e saj Luana.

E këtë na i ka treguar vetë moderatoja përmes një postimi të bërë nga fansat e saj, ku janë bashkuar dy fotot, një të Luanës kur ka qenë e vogël dhe një të mbesës së saj Marget.

The post Si dy ‘pika uji’!Luana e gjeti binjaken dhe është mbesa e saj Marget appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *