ALBUK TV LIVE

Morën peng 30-vjeçarin në Durrës për borxhin 6 mijë paund për ‘drogën në Britani’, 3 të arrestuar! Momenti kur policia ndërhyn për ta liruar (EMRAT)

Një 30-vjeçar u mor peng këtë të martë (28 nëntor) në qytetin e Durrësit. Blerim Hanku, 30 vjeç, nga Paskuqani, u mor në makinë me forcë nga 3 persona, Iljaz Kotorja, Geri Cani dhe Jurgen Delia.

Shkak dyshohet se u bë një borxh prej 6 mijë paund që Hanku i dyshohet se i kishte Kotorjas për një çështje droge në kohën kur të dy kryenin dënimin për trafik droge në Britani të Madhe, në të njëjtën qeli burgu.

The post Morën peng 30-vjeçarin në Durrës për borxhin 6 mijë paund për ‘drogën në Britani’, 3 të arrestuar! Momenti kur policia ndërhyn për ta liruar (EMRAT) appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *