ALBUK TV LIVE

Dua Lipa shkëlqen me veshjen e saj në New York

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dukej mahnitëse me një pallto të zezë në New York City dhe tërhoqi mjaft shumë vëmendjen.

Ylli u largua nga Hoteli Greenwich ku po qëndronte gjatë udhëtimit të saj në Big Apple.

Dua ishte së fundmi në Narita të Japonisë për të promovuar këngën e saj të re Houdini, e cila doli në nëntor, nga albumi i tretë i ardhshëm i Duas, DL3.

The post Dua Lipa shkëlqen me veshjen e saj në New York appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *