ALBUK TV LIVE

Nata e Bardhë’ ‘elektrizoi’ sheshin ‘Skëndërbej’, shqiptarët festojnë me yjet e muzikës

TIRANË-  “Nata e Bardhë”, ndezi atmosferën në sheshin “Skëndërbej”.

Këngëtarë të njohur të muzikës moderne nga Shqipëria dhe Kosova për disa orë performuan disa nga këngët më të famshme të tyre, për admiruesit nga të gjitha moshat që kishin mbushur qendrën e Tiranës.

Të parët që u ngjitën në skenë ishin Landi dhe Miri nga “West Side Family”.

Më pas të tjerë këngëtarë elektrizuan sheshin.

Hitet e tyre më të mira ndër vite i sollën këngëtarë si Stine, Noyzi, Elvana Gjata, Luiz Ejlli, Mc Cresha, Kida, Kapital T, Ylli Limani dhe shumë të tjerë.

Atmosfera elektrizuese vijoi deri pas mesnatës dhe u mbyll me një spektakël fishekzjarrësh.

The post Nata e Bardhë’ ‘elektrizoi’ sheshin ‘Skëndërbej’, shqiptarët festojnë me yjet e muzikës appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *