ALBUK TV LIVE

Këngëtari i tretë tërhiqet nga Festivali i këngës 2023

Një tjetër këngëtar tërhiqet nga skena e Festivalit të RTSH-së

Sardri Strugaj tha se ishte tërhequr për një arsye personale por nuk pranoi të ndante detaje për momentin.

“Jam tërhequr për çështje personale në lidhje me Festivalin. Jam shumë i emocionuar tani dhe nuk do të doja të shprehesha gabim, por do ta sqaroj në vazhdim”, tha Sardi mbas performancës së tij në “spektaklin e kërcimit “DËTS”,

The post Këngëtari i tretë tërhiqet nga Festivali i këngës 2023 appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *