ALBUK TV LIVE

Po harroj gjithçka’, Sara ‘ngacmon’ Bardhin: Imagjino të jem e martuar jashtë

Sara dhe Bardhi kanë kaluar disa momente vetëm në pishinën e shtëpisë së Big Brother.

Më pas çifti ka dalë nga pishina, ku Sara ka ngacmuar Bardhin duke bërë batutë.

Për shkak të qëndrimit në shtëpi, sara thotë se po harron, ndërsa me shaka i thotë Bardhit mendo të jem e martuar jashtë, por ta kem harruar.

Sara: Mendo të jem e martuar jashtë, por e kam harruar, e kupton…

Bardhi: Humor ee, diçka ka pas…

Sara: Burri im në televizor, po ca bën mi se le nam

Bardhi: E ke edhe ti këtë humorin anglez

Sara: Imagjino aq shumë dhe aq fort po harroj…ti po harro edhe tekstet e tua

The post Po harroj gjithçka’, Sara ‘ngacmon’ Bardhin: Imagjino të jem e martuar jashtë appeared first on ALBUK UK NEWS.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *