ALBUK TV LIVE

Rrezikon të largohet sonte, Elvisi s’ndalet së këshilluari Romeo: Dua të mos prekesh, futi një puthje..! Aktori me lot në sy: Do më shikosh me Donaldin nga shtëpia ime

Mbrëmjen e sotme  gjatë spektakli të “Big Brother” një mes Elvis Myrtajt, Heidit Baçit dhe Romeo Veshajt do të lë përfundimisht shtëpinë.

Nominimin e kanë diskutuar sot edhe Lisi me Romeon ku ky i fundit me lot në sy i thotë se pas daljes ai do ta shikoj atë bashkë me Donaldin në shtëpinë e tyre.

Lisi nga ana tjetër e këshillon që të jetë i qetë dhe të puth Heidin në momentin që ata do të aktrojnë veprën  “Romeo dhe Zhuljeta”.

Lisi: Unë jo pa qëllim e thash atë mbrëmë ( kërkesa për të pasur një biletë kthimi)  shumë veta do të zhgënjehen nga marrëdhënia ime me Romeon ti ki kujdes dhe përqendrohu tek njerëzit që do, që kur të vij momenti (i daljes) të mos prekesh.

Lisi: Kaq dua unë nga ana jote.

Romeo: Unë e di që kur të dalësh nëse del sonte do të shkosh në shtëpinë time ta shikosh me Donaldin .

Lisi: Futi edhe i puthje të bukur të kënaqen të gjithë.

Lisi: Dashurin do përdorin?

Lisi: Atë e ndan ti do jetë e paprekshme

Kujtojmë që nominimin e tre banorëve e krijoi Graciano me mundësinë që iu dha nga hapja e kutisë së pandorës.

The post Rrezikon të largohet sonte, Elvisi s’ndalet së këshilluari Romeo: Dua të mos prekesh, futi një puthje..! Aktori me lot në sy: Do më shikosh me Donaldin nga shtëpia ime appeared first on ALBUK UK NEWS.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *