ALBUK TV LIVE

‘E lumtur dhe e shëndetshme’, Kate Middleton shfaqet në publik me Princ William

Ndërsa familja mbretërore përpiqet të lërë pas vetes ‘PhotoGate’ të Kate Middleton, Princesha e Uellsit u pa gjatë fundjavës me Princ William. The Sun dhe Daily Mail theksojnë se ajo shkoi në dyqanin e saj preferuar në Windsor dhe sipas raporteve ajo dukej “e lumtur, e relaksuar dhe e shëndetshme”.

Dhe siç vë në dukje shtypi britanik, çifti nuk u fotografua, duke respektuar kërkesën e tyre për privatësi derisa Kate Middleton të shërohet.

Megjithatë, kjo paraqitje e përbashkët e tyre cilësohet si një shenjë inkurajuese se ajo po hedh hapat e parë drejt rikthimit në përditshmërinë e dikurshme.

The post ‘E lumtur dhe e shëndetshme’, Kate Middleton shfaqet në publik me Princ William appeared first on ALBUK UK NEWS.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *