ALBUK TV LIVE

FOTO/ Luizi dhe Olta më në fund sheshojnë mosmarrëveshjet mes tyre?!

Pas përfundimit të “BBV” marrëdhënia e tensionuar midis Luizit dhe Oltës u duk se mori një kthesë tjetër, aq sa dyshja u bashkuan si çift në filmin “Në Kuadër të Dashurisë”.

Teksa pritej që ky projekt t’i afronte ata më shumë, marrëdhënia mes tyre u kris sërish.

Por, së fundmi duket se dyshja i paskan sheshuar mosmarrëveshjet pasi janë shfaqur të afërt në premierën e filmit të tyre në Zvicër.

Olta, Luizi, Sara, Ledioni kanë pozuar së bashku me shikuesit që janë mbledhur të shohin “Në Kuadër të Dashurisë” në Zvicër.

Mbetet në pikëpyetje gjithsesi nëse ata janë pajtuar me të vërtetë apo thjesht kanë pozuar afër për hir të filmit dhe fansave.

The post FOTO/ Luizi dhe Olta më në fund sheshojnë mosmarrëveshjet mes tyre?! appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *