ALBUK TV LIVE

Publikohet një pjesë nga filmi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

5 Herë Jo” do të shfaqet në kinema nga dhjetori i këtij viti.

Filmi me protagonistë, Donald Veshajn dhe Bora Zemanin, premton një komedi romantike me plot surpriza.

Së fundmi Bora dhe Donaldi kanë publikuar në Instagram një pjesë nga projekti që tregon pak nga ajo që do të shihni së shpejti.

Copëzat e para të filmit që me bindje themi se do të rrëmbejë zemrat tuaja”,-shkruhet krahas videos.

Kujtojmë që çifti do të sjellë disa copëza nga marrëdhënia e tyre, që pati edhe shumë ulje e ngritje.

https://www.instagram.com/reel/CzmRvcNLpIr/

The post Publikohet një pjesë nga filmi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *