ALBUK TV LIVE

Cindy Crawford fotografohet e zhveshur në shtrat, pozon me një çarçaf të mbështjellë rreth trupit

Cindy Crawford mund të jetë në dekadën e saj të 60-të, por mbrëmjen e së dielës, më 3 dhjetor, ajo u kujdes që t’i kujtojë audiencës së saj online se ka qenë një nga modelet më seksi në botë.

Në fotot e reja që ka postuar në Instagram, 57-vjeçarja ka ndarë me mbi 8 milionë ndjekësit e saj, foto të rralla të vetes duke pozuar e zhveshur në shtrat, me një çarçaf të mbështjellë rreth trupit. Ajo është fotografuar duke buzëqeshur, duke mbajtur një aparat telefoni fiks në njërin vesh dhe një revistë.

https://www.instagram.com/cindycrawford/?utm_source=ig_embed&ig_rid=dca94851-3a86-451e-a9a4-7af83b72754c

Postimi i saj mori dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente, përfshirë atë të Naomi Campbell. “Pantera e zezë” hyjnizoi Crawford-in me tre zemra të kuqe.

The post Cindy Crawford fotografohet e zhveshur në shtrat, pozon me një çarçaf të mbështjellë rreth trupit appeared first on .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *